اسمارا؛ لباس زنانه اسمارا را بهتر بشناسیم

برند اسمارا(esmara) یکی از زیر مجموعه های هلدینگ عظیم لیدل (Lidl) می باشد که در حوزه لباس زنانه فعالیت دارد. لیدل(Lidl) یک فروشگاه زنجیره ای جهانی است که در حوزه های مختلفی فعالیت دارد.

لیدل به عرضه محصولات اقتصادی و در عین حال با کیفیت شهرت دارد، به طوری که در چندین کشور اتحادیۀ اروپا و آمریکا دارای فروشگاه زنجیره ای می باشد. به علاوه لیدل در حوزۀ فضای مجازی نیز فعالیت دارد و فروشگاه اینترنتی آن در اکثر حوزه ها در حال فعالیت است.


لباس های راحتی برند اسمارا، نظیر تاپ ها و بلوز های حریر در سبک های مختلف به شما امکان راحتی هر چه بیشتر در محیط خانه را ارائه می کنند. تاپ های معمولی برند اسمارا معمولاً از پنبه ساخته می شوند. بلوزهای این برند نیز حالت نیمه رسمی دارند و برای پوشیدن در بیرون از خانه نیز مناسب هستند.

اسمارا طیف گسترده ای از لباس زنانه را پوشش می دهد که شامل، شلوار، پیراهن جین، لباس زیر، گن، مایو، دامن، جوراب، جوراب شلواری، شلوار، راحتی و بارداری، روسری و شال، مانتو، تونیک، پیراهن مجلسی و… می باشد.

شلوار زنانه اسمارا فروشگاه پوشاک استوک امی

البته تولیدات برند اسمارا تنها به این موارد ختم نمی شود. شما می توانید لباس های زنانه دیگری نظیر، کاپشن های متنوع، کت های زیبا با بافت های گوناگون در طرح ها و رنگ های مختلف را در تولیدات این برند به راحتی بیابید.

همکاری اسمارا با طراحان مد مشهور

اسمارا محل فعالیت طراحان مد مشهور می باشد. هایدی کلوم یکی از طراحان مشهور و معروفی است که با اسمارا همکاری می کند، بطوریکه این برند توانسته است با طراحی های زیبا و جذاب در حوزۀ لباس زنانه راه پیشرفت و ترقی را برای خود هموار کند.

هایدی کلوم فروشگاه پوشاک استوک امی

هایدی کلوم، مانکن، مدل و بازیگر آلمانی است که از آغاز فعالیت و همکاری خود با برند اسمار توانسته است با ارائۀ طراحیهای زیبا در حوزه لباس زنانه ، موفقیت بیشتری را نصیب این برند کند.

از فعالیتهای اصلی این طراح مد می توان به، طراحی لباس های زیر زنانه، لباس راحتی زنانه، لباس های زنانه مرتبط با محیط های کاری و رسمی و یا مهمانی ها برای اسمارا اشاره کرد.

بدون تردید بخش اعظمی از موفقیت های برند اسمارا را باید مرتبط با طرح های خلاقانه و بی نظیر هایدی کلوم دانست. به گفته او “طراحی خلاقانه و تلفیق لباس هایی که بتواند هر خانمی را در هر شرایطی زیبا و جذاب جلوه دهد از مهمترین اهداف ایشان می باشد.”

البته به جز موارد گفته شده همکاری این بازیگر و طراح مد مشهور با برند اسمارا، بی تأثیر در توجه اکثریت مردم دنیا به سمت این برند نبوده و این خود یکی از عوامل موفقیت این برند به حساب می آید.

کسب درآمد لیدل از فروش محصولات برند اسمارا

با توجه به اینکه لیدل(Lidl) در سراسر دنیا دارای فروشگاه های مختلفی است، بنابراین بیشترین سود خود را با تمرکز بر فروش لباس زنانه کسب می کند.

برند اسمارا در لیدل